ROZHOVOR: Silvie Galíková

Přinášíme rozhovor, tentokrát se Silvií ze Zlína.

 

Ahoj, představ nám sebe a svůj tým:

Jmenuju se Silvie Galíková, vlastním klub sportovního aerobiku ve Zlíně. Vedu klub GasiTeam již sedm let. Letos jsme spojily síly s dalším velkým Zlínským klubem a vytvořily jsme nový klub sportovního aerobiku a fitness pod názvem Aerobik team Zlín.

Čím se převážně váš klub zabývá?

Zabýváme se sportovním aerobikem a fitness týmy ve všech výkonnostních třídách v organizaci Fisaf, na webových stránkách našeho nového klubu zatím pracujeme.

Je to pro tebe jen koníček, nebo se aerobikem živíš?

Já konkrétně se trénováním živím. V našem klubu trénuje přes sto dětí (jen holčičky)..tak to nějak jde 🙂  Práce je zároveň mým koníčkem 🙂

 

Na jaké soutěže se chystáte, na kterých ste už byli?

Tento víkend nás čeká první nominační závod na ME v Lounech. Doufáme, že se nám naše závodnice probojují na ME, které se bude konat v květnu v Karlových Varech…jinak jezdíme na závody po celé ČR a také absolvujeme závody Aerobik Tour, které probíhají po Moravě.

Jaký největší úspěch?

Máme hodně želízek v ohni…v kategorii 11-13let máme nadějnou singlistku Adrianu Nečasovou, která závodí i v duech s Anetkou Moučkovou a v kategorii junioru máme nadějné fitness týmy…věříme, že se holkám podaří nominace na ME a MS

Podle čeho vybíráte hudbu pro své členy?

Závodnice už dobře známe a víme jaký styl hudby jim padne…někomu pasuje taneční hudba, někomu zase více tvrdá hudba.

Jak důležitý je podle tebe výběr hudby, má to vliv i na rozhodčí?

Je moc důležitý! Závodní hudba musí být perfektně namixovaná a podbeatovaná, aby nezněla „utahaně“. A na rozhodčí samozřejmě vliv má..k hudbě musí být přizpůsobená choreografie i dres, kterou hodnotí artictic rozhodčí.

Co plánujete do budoucna?

Přály bychom si, aby se nám závodnice nominovaly na ME a MS a podařilo se získat tituly na ME v Karlových Varech a MS v Holandském Leidenu.

Děkujeme za rozhovor.