Jak to funguje?

Neplatíš nic do doby než je mix podle tvých představ!

Jako první je tvoje představa, tvůj pocit – styl hudby a její změny.

Pokud hledáš mix určený na závody, zjisti si předem v jakém formátu má přesně být. Důležitá je stopáž = délka; zjisti přesně jak má být mix dlouhý; např. 1 minuta 15 vteřin plus tolerance. Dále si určíš tempo skladby = BPM – beats per minute – to je počet dob za minutu. Čím větší tempo, tím bude skladba rychlejší a těžší na cvičení. 

Namysli si písničky (1 a více), které se objeví v mixu – najdi jejich přesný název (interpret a název skladby). Pro lepší představu můžeš využít YouTube nebo jiné streamování hudby.

Jakmile máš všechny základní věci připravené, stačí je vyplnit do formuláře na stránce Nezávazná objednávka.

Obvykle do 7 dnů dostaneš náhled mixu, pokud máš zájem o dodatečnou úpravu, stačí napsat e-mail s požadavkem (např. přidat efekty, odebrat určitou pasáž,…). Mix posíláme v náhledové kvalitě mp3. Dvě verze mixu – rychlosti BPM – jsou zdarma (obvykle o něco pomalejší je pro nácvik). Náhled mixu dostaneš v nejvyší objednané rychlosti a s pípáním, které po zaplacení zmizí. Každá další rychlost stojí 100 Kč za předpokladu že není nutno mix jinak upravovat.

Až je mix takový jaký přesně chceš, teprve pak zaplatíš! Buď klasickým převodem na účet nebo pomocí PayPal.

Často kladené otázky

Otázka: Co když...

Hudba a její vnímání je subjektivní, mix se ti nemusí líbit ani po třetí úpravě, nebo tvoje představa mixu nemusí být pochopena. Pokud ješte neproběhla platba, můžeš jednoduše říct, že už o mix nemáš zájem a nemusíš tak nic platit. Stejně tak aerobichudba.cz může odmítnout stříhat tvou hudbu z jakýchkoli důvodů. U nás zaplatí pouze spokojený zákazník, až když je mix, přesně podle tvých představ!

Otázka: Co dostanu?

Profesionální mix na míru - všemu předchází detailní domluva a průběžná komunikace s choreografem. Je probrán každý úsek mixu, zvuková vyváženost i tempo. Mix má profesionální zvuk a obsahuje efekty a beaty podle tvých potřeb. Součástí mixu je textový manuál s počtem dob, stopáží, tempem a umístěním efektů pro zdůraznění prvků sestavy. (pokud jsou vyžadovány). Mix je originál a nikdo na světě nebude mít stejný!

Otázka: Autorská práva

Aerobichudba.cz neprodává autorskou hudbu, pouze edituje tebou dodaný audio materiál. Při veřejném provozování hudby za autorská práva zodpovídá organizátor akce - tomu nahlaš všechny názvy písniček, které obsahuje tvůj mix!

Otázka: Můžu platit PayPal?

Ano, hudební mixy můžeš platit jak službou PayPal, tak klasickým bankovním převodem, který je však pomalejší.

Reference:

AerobicHudba.cz

Získávej slevové kupóny přímo na e-mail: